Kapat
Firma Bilgileri
Agi 1 Gümrük Mişavirliği Ltd. Şti.

EKİNER Gümrük Müşavirliği &AGİ1 Gümrük Müşavirliği Ltd. Şirketleri olarak misyonumuz; 1997 tarihinden günümüze 20 Yılı aşkın tecrübemizle, özenle seçtiğimiz personel ve her türlü donanım sayesinde tüm yerli ve yabancı sanayici, imalatçı ve ihracatçı kuruluşlara güvenilir ve hızlı Gümrük Müşavirliği hizmeti vermektir..

Hizmet sektöründe en iyisini yapmak ve en iyiyi sunmak, yaratıcılık ve mükemmeliyeti yaratmayı ilke edindik. Gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz tüm işlemlerde firmalarımızın ve devletimizin çıkarını korumak için yasalara uygun hizmet sunarız.

Çalıştığımız firmaların memnuniyeti adına her türlü işlemleri bünyemizdeki deneyimli kadro tarafından Gümrük yönetmeliği ve kanunu çerçevesinde gerçekleştirilir. Gümrük yönetmeliği ve kanunu çerçevesindegerçekleştirilir.

Uzman kadromuzla Dış Ticaret ve Gümrük Mevzuatı, GTİP Tespiti, teşvik ve ön izin işlemleri konularında danışmanlık vermekte, ayrıca yasal uyuşmazlıkların çözümünde hukuk bölümümüzle müşterilerimize çözüm sağlamaktadır. Tedarik zincirinin bir parçası olan gümrük müşavirliği hizmetlerinin süratli ve yasal süreçlere uygun olarak takibi ve sonuçlandırılması gerekliliğine uygun olarak sürekli güncellenen teknik alt yapı yatırımlarıyla takip ve raporlama süreçleri elektronik ortamda gerçekleştirilmekte ve dijital ortamda arşivleme hizmeti verilmektedir.

Özgür Onur Civelek
İletişim Bilgileri
Ankara Lojistik Üssü Yönetim Binası C Blok Kahraman / Kazan
0533 760 19 43
onur@agigumrukleme.com.tr
Firma İstatistikleri
Görsel Bilgiler
Sosyal Ağ Bilgileri
Yüklenen Dokümanlar
Üyelik Bilgileri