Kapat
Firma Bilgileri
Akyeli İnşaat

1995 yılından beri faaliyet gösteren firmamız, 2003 yılında GEPETTO tescilli markası ile Ankara Çankaya’daki ilk mağazasını açmıştır. Tüm ürünlerimiz Ankara İli Kazan İlçesi Saray Keresteciler Sitesinde mülkü kendimize ait 2650 m2 si kapalı 3500 m2 lik fabrikamızda, 600m2 lake boyama kombine fırın sistemleri ile üretilmektedir.

AKYELİ olarak tek hedefimiz, en iyi ve en güvenilir üretici firma olmaktır. Bu doğrultuda devamlı suretle Ar-Ge çalışmaları yapılmakta olup, dünyada üretilen en iyi malzemeler ve hammaddeler kullanılarak en yüksek kalitede üretim yapılmaktadır.

Kişiye özel ürünler üretmek, mekânlara tasarım özgürlüğü sunmak ve bu tasarımları üretirken hem yüksek teknoloji, hem de en iyi malzemeleri kullanmak firmamızın en önemli özelliğidir.

Tasarım ve uygulama ekibimizle, Bireysel müşterilerimizin her türlü ahşap ev mobilyası ihtiyacının yanında, kurumsal müşterilerimizin de en detaylı satış ofislerinden, konferans salonlarına, otel projelerinden, İş Merkezi veya bina markiz imalatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz.

2014 yılına geldiğimizde, mobilya imalatının zirvesi; YAT Mobilyası üretimi konusunda da faaliyete başlayan firmamız, İstanbul Tuzla'da üretilmekte olan Leomar Yachts - Leomar 120 DLX isimli 36,5 metrelik mega yatın ultra lüks iç mekanlarını yapmaktadır.

Yakın zamanda Ankara, Çayyolu'nda açacağımız GEPETTO Showroom için arsa satın alınmış olup, inşaatını da yapacağımız İş Merkezi'miz için proje çalışmaları yürütülmektedir.

Yalçın Akyeli
İletişim Bilgileri
Keresteciler San. Sit 2.Cad. No: 32-34 Saray
0312 815 2415-16
0312 815 2417
http://www.akyeli.com.tr
info@gepetto.com.tr
Firma İstatistikleri
Görsel Bilgiler
Sosyal Ağ Bilgileri
Yüklenen Dokümanlar
Üyelik Bilgileri